شماره پشتیبانی 24/7 1863 700 0911
افخمی، مدیر آژانس گردشگری مایان سفر

ضعف گلستان در زیرساخت های پروازی به عنوان عامل مهم ورود گردشگر

افخمی، مدیر آژانس گردشگری مایان سفر گفت: زیرساخت های پروازی مهمترین عامل ورود گردشگر به گلستان است که متاسفانه در این حوزه دچار ضعف هستیم.

به گزارش نویاب، علی افخمی اظهار کرد: حجم گردشگری و زیرساخت های استان مازندران با گلستان قابل مقایسه نیست.

مدیر آژانس گردشگری مایان سفر افزود: گلستان در مقایسه با دو استان شمالی دیگر یک برهوت گردشگری به حساب می آید که البته به لحاظ بکر ماندن برخی از مناطق، این موضوع یک ظرفیت محسوب می شود.

وی گفت: زیرساخت های پروازی مهمترین عامل ورود گردشگر به گلستان است که متاسفانه در این حوزه دچار ضعف هستیم.

وی ادامه داد: بایستی مدیران دولتی گردشگری، یک اتاق فکر با حضور فعالان این حوزه تشکیل دهند و طرح جامع گردشگری که مورد تایید این افراد است را تدوین کنند.

افخمی گفت: بایستی بین مسافر گذری و گردشگر تفکیک قائل شویم زیرا استراتژی برخورد با هر کدام از این مسافران متفاوت است.

مدیر آژانس گردشگری مایان سفر تصریح کرد: استان ما به یک اتفاق گردشگری بزرگ نیاز دارد؛ برخی مسئولان از تله کابین به عنوان این اتفاق یاد می کنند اما بسیاری از ایده های دیگر وجود دارد که با هزینه کمتر و موثرتر می توان این مهم را رقم زد زیرا تله کابین نسبت به هزینه ای که در بردارد ممکن است اثرگذاری مورد انتظار را نداشته باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *