شماره پشتیبانی 24/7 1863 700 0911
حادثه نجات پاراگلایدر سوار - حلال احمر

حادثه نجات پاراگلایدر سوار با بالگرد هلال احمر در توسکستان

عصر امروز یک جوان پاراگلایدر سوار که حوالی قله زبله در گلستان سقوط کرده بود با بالگرد جمعیت هلال احمر به پایین دست انتقال داده شد.

حوالی ساعت ۱۱ روز یکشنبه ۳۰ مهر، یک گروه پاراگلایدر سوار در منطقه توسکستان در حال پرواز بودند که از میان آنها یک جوان ۲۶ ساله در منطقه سر علی آباد، روبروی قله زبله سقوط کرد.

که همراهان پاراگلایدر سوار با مرکز ۱۱۲ هلال احمر استان تماس برقرار کرده و درخواست کمک کردند‌.

بلافاصله دو تیم از پایگاه‌های چهارباغ و قرق گرگان با آمبولانس و خودروی نجات به همراه تیم اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

پس از رسیدن نیروهای عملیاتی با توجه به وضعیت مصدوم که از چند ناحیه آسیب دیده بود و صعب العبور بودن مسیر، درخواست اعزام بالگرد به سازمان امدادونجات اعلام شد.

تیم واکنش سریع استان به همراه تیم پروازی به محل حادثه اعزام شدند و مصدوم را با همراهی تکنسین اورژانس با بالگرد به پایین دست و پس از آن به مرکز درمانی انتقال دادند‌. عملیات در ساعت ۱۷:۵۵ به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *