شماره پشتیبانی 24/7 1863 700 0911
محمدجواد ساوری - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان

۶ واحد گردشگری گلستان به دلیل عدم رعایت قانون پلمب شدند

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان از پلمب شش واحد تأسیسات گردشگری استان به دلیل عدم رعایت قانون و خدشه‌دار کردن عفت عمومی خبر داد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، محمدجواد ساوری امروز دوشنبه دوم مردادماه 1402 با اعلام این خبر گفت: در دو ماه گذشته شش واحد گردشگری شامل یک اقامتگاه بوم‌گردی، دو سفره‌خانه سنتی، دو مزرعه گردشگری و یک دفتر خدمات مسافرتی به دلیل عدم رعایت قانون و خدشه‌دار کردن عفت عمومی پلمب شدند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان خاطرنشان کرد: این اداره‌کل ضمن پیگیری مستمر حقوق فعالان گردشگری استان، اقدامات لازم برای رفع مشکلات و رعایت قانون در این تأسیسات گردشگری را اجرایی می‌کند.

او بیان کرد: تلاش برای فرهنگ ساری و نهادینه کردن ارزش‌های اجتماعی وظیفه همگانی است که در بسیاری از تأسیسات گردشگری نیز به رعایت و صیانت از این ارزش‌ها تأکید شده است.

ساوری گفت: گردشگران عزیز می‌توانند در صورت عدم رضایت از ارائه خدمات توسط واحدهای گردشگری با سامانه ملی سفر و رسیدگی به شکایات به شماره ۰۹۶۲۹ تماس حاصل کرده و شکایت خود را ثبت کنند تا در اسرع وقت به آن‌ها رسیدگی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *