شماره پشتیبانی 24/7 1863 700 0911
بازرسی از مراکز اقامتی و پذیرایی مرکز گلستان

تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی هتل‌ها و اقامتگاه‌های بوم‌گردی گلستان در دهه امامت و ولایت

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان از ارائه تخفیفات ۱۰ تا ۲۰ درصدی اقامتگاه‌های بوم‌گردی و هتل‌های استان به مسافران و گردشگران ورودی به استان ویژه ایام دهه امامت و ولایت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ محمدجواد ساوری تیرماه ۱۴۰۲ ضمن تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر، اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، تأسیسات گردشگری استان در ایام عید سعید قربان تا عید غدیر خم تخفیفات ویژه‌ای را برای مسافران ورودی به استان در نظر گرفته‌اند تا فرصت سفری ارزان‌قیمت و باکیفیت برای گردشگران فراهم شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان ضمن قدردانی از جوامع گردشگری استان به‌منظور همکاری در ارائه این تخفیف، خاطرنشان کرد: این تخفیف برای اقامتگاه‌های بوم‌گردی سطح استان ۱۰ درصد و برای هتل‌های استان ۲۰ درصد ارائه می‌شود و هم‌وطنان می‌توانند با سفر به استان گلستان در این ایام از تخفیف بهره‌مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *