شماره پشتیبانی 24/7 1863 700 0911
اسکله جزیره آشوراده

تاکید بازرس کل گلستان بر اجرای طرح گردشگری آشوراده و راه‌اندازی تله‌کابین

گرگان – ایرنا – بازرس قضایی و بازرس کل استان گلستان با تاکید بر بهره‌مندی حداکثری از منابع طبیعی در مسیر رسیدن به توسعه پایدار استان، بر اجرای طرح‌های زیرساختی مانند توسعه آشوراده به‌عنوان کلید توسعه پایدار و راه‌اندازی تله‌کابین در گلستان تاکید کرد.

عبدالله آقاعلیخانی روز پنجشنبه با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز گلستان اظهار کرد: آشوراده کلید توسعه استان و نقطه پیشرفت و اتکای گلستان برای استفاده از همه منابع است.

وی بیان کرد: تاکید بر استفاده از منابع طبیعی با اجرای طرح‌های زیرساختی به معنای نادیده‌گرفتن منابع طبیعی نیست چرا که حفظ انفال خط قرمز سازمان بازرسی و موضوعی بسیار مهم و نیازمند توجه همیشگی است.

بازرس قضایی و بازرس کل استان گلستان در ادامه به برخی از مسوولیت‌های این نهاد اشاره کرد و گفت: آسیب‌شناسی فعالیت ادارات، ارتقای سلامت اداری، هشدار با سازمان‌ها و دستگاه‌ها برای انجام خدمت در مسیر قانون و تطبیق عملکرد با قانون، گوشه‌ای از اقدامات و مسوولیت‌های سازمان بازرسی است.

آقاعلیخانی ادامه داد: به عنوان نمونه و در این راستا ۳۰ هشدار رسمی در موضوعاتی مانند منابع طبیعی، تخریب محیط‌زیست و مانند آن صادر شد که بخش زیادی از آن به نتایج مثبتی رسید و بازخورد مطلوبی داشت.
وی گفت: به دلیل برخورداری از دغدغه رفع مشکلات و کمبودها و اجرای کامل و دقیق قانون، هشدارهای صادرشده را تا اجرای حکم پیگیری می‌کنیم.

بازرس قضایی و بازرس کل استان گلستان بیان کرد: علاوه بر صدور هشدار، نیازهای شناسایی شده ناشی از تحقیقات کارشناسی را به مدیران اعلام می‌کنیم که در این راستا امسال ۱۸ نامه از جمله ضرورت رفع خاموشی پارک‌ها و مراکز گردشگری استان به دستگاه‌های مرتبط ارسال شد.

آقاعلیخانی کمبود بازرس را یکی از مشکلات سازمان بازرسی گلستان در اجرای مسوولیت و ماموریت‌ها دانست و گفت: رفع این نیاز مهم و ضروری می‌تواند روند رسیدگی به پرونده‌ها را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

وی همچنین بر ضرورت نقد دقیق و حرفه‌ای عملکرد دستگاه‌ها از سوی رسانه‌ها تاکید کرد و گفت: پرداختن تخصصی به موضوعات خبری از سوی رسانه‌ها می‌تواند علاوه بر انتشار دقیق و صحیح موضوعات، نتایج مثبتی برای گلستان به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *