شماره پشتیبانی 24/7 1863 700 0911
مسیریابی در طبیعت

کارگاه آموزشی «مسیریابی در طبیعت » در پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی «مسیریابی در طبیعت» توسط پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری با همکاری انجمن عکاسی میراث‌فرهنگی برگزار می‌شود.

کارگاه آموزش «مسیریابی در طبیعت» ویژه اعضای انجمن عکاسی میراث‌فرهنگی و علاقه‌مندان با هدف ارتقای دانش و کسب مهارت‌های فنی اعضای انجمن و رفع نیاز علاقه‌مندان روز چهارشنبه ۳ مرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در محل پژوهشگاه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار خواهد شد.

حضور در این کارگاه که مدرس آن ناصر میزبانی است، برای تمامی اعضای انجمن و علاقه‌مندان رایگان است و برای گذراندن این دوره احتیاجی به داشتن وسیله فنی و خاصی نیست.

با توجه به ظرفیت محدود (۲۰ نفر)، اولویت با افرادی ‌است که زودتر ثبت نام کنند، لذا از اعضا درخواست می‌شود که در صورت تمایل به حضور در این کارگاه، به پنل کاربری خود در سایت انجمن عکاسی میراث‌فرهنگی به نشانی https://chpsi.ir مراجعه و در بخش «کارگاه‌ها/دوره‌ها» گزینه مربوط به این کارگاه را انتخاب کنند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام با شماره ۰۹۱۳۲۲۹۷۲۹۶ تماس بگیرند.

پس از برگزاری کارگاه، از سوی انجمن، به شرکت‌کنندگان گواهی گذراندن این دوره آموزشی اهدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *