شماره پشتیبانی 24/7 1863 700 0911
جلسه اداره میراث

نشست صمیمانه رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرگان با صنعتگران فعال صنایع دستی

نشست صمیمانه رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرگان با صنعتگران فعال صنایع دستی

این نشست با حضور رضاغیاثی زاده رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرگان، نسرین نجابت کارشناس صنایع دستی شهرستان و جمعی از صنعتگران فعال و پیشکسوت صنایع دستی گرگان در آتلیه هنری این اداره برگزار شد.
رضا غیاثی زاده رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرگان ضمن تسلیت ایام و خیر مقدم به هنرمندان حاضر در جلسه:
– شهرستان گرگان دارای 4 هزار هنرمند صنایع دستی می باشد اظهار داشت: اکثر هنرمندان صنایع دستی شهرستان صاحب سبک و دارای افتخارات استانی و کشوری هستند و شاگردان زیادی را آموزش داده اند .
– کادر اداری میراث فرهنگی و هنرمندان را در کنار یکدیگر یک خانواده خواند هستند و ما به منظور هرچه بهتر شدن کیفیت برنامه ها و رفع مشکلات و نواقص احتمالی سعی خواهیم کرد از نظرات شما بهره برده تا بتوانیم درکنار هم صنایع دستی را به نحو شایسته حمایت و معرفی کنیم .
– نمایشگاه های مختلف و متنوع در طول ایام سال در سطح شهرستان گرگان در جهت حمایت از هنرمندان صنایع دستی برگزار می شود اما تلاش ما به عنوان متولی امر برای پیشبرد اهداف به تنهایی کافی نمی باشد و رسیدن به این هدف نیازمند تلاش و حضور فعال هنرمندان در صحنه می باشد.
– در ادامه این جلسه که با استقبال هنرمندان همراه بود حاضرین آزادانه به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و درد و دل های خود پرداختند و تک تک نظرات توسط رئیس اداره و کارشناسان پاسخ داده شد.
– در پایان به هنرمندان پیشکسوت صنایع دستی شهرستان کارت شناسایی صنایع دستی که از سوی وزارت میراث فرهنگی کشور صادر و ارسال شده است اعطا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *