شماره پشتیبانی 24/7 1863 700 0911
رحمان فرمانی

لزوم اسکان گردشگران استان گلستان در مراکز اقامتی دارای کدQR

لزوم اسکان گردشگران استان گلستان در مراکز اقامتی دارای کدQR سامانه «ایران من»/ پذیرش در اقامتگاه‌ها منوط به تزریق دو دوز واکسن

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان و سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گفت: گردشگران استان گلستان برای سفرهای نوروزی حتماً مراکزی را برای اقامت انتخاب کنند که کدQR را از سامانه ایران من دریافت کرده باشند که نشان از سلامت کارکنان تأسیسات برای میزبانی از گردشگران است.

به‌گزارش روابط‌عمومی و امورفرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، رحمان فرمانی روز یکشنبه 29 اسفندماه 1400 در حاشیه بازدید از دبیرخانه متمرکز ستاد اجرایی خدمات سفر استان، ضمن تبریک فرارسیدن بهار طبیعت و سال جدید به هم‌وطنان، گفت: مسافران پیش از سفر به تزریق دو دوز واکسن توجه داشته باشند زیرا پذیرش در اقامتگاه‌های سطح استان همچون سایر کشور منوط به تزریق دو دوز واکسن است.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان خاطرنشان کرد: با توجه به اولویت سلامت مردم در سفرهای نوروزی، بازدیدهای نظارتی از تأسیسات گردشگری سطح استان باهدف رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تشدید شده است.

او یادآور شد: با توجه به دستور استاندار گلستان پویش منفی20 برای کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای در استان اجرایی شده است که بر اساس این پویش سرعت در راه‎های اصلی استان 20 کیلومتر بر ساعت کاهش خواهد یافت.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان اضافه کرد: این پویش در راستای سفر ایمن گردشگران در استان و ثبت خاطره‌ای خوش برای آنان در ایام نوروز راه‌اندازی شده است که امیدواریم هم‌وطنان با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفر ایمنی را تجربه کنند.

فرمانی تأکید کرد: از مردم عزیز کشورمان تقاضا و خواهش جدی داریم تا با انجام حداقل دو دوز واکسن، بررسی وضعیت سلامت کارکنان مراکز اقامتی و پذیرایی، و پیوستن به پویش منفی بیست با کاهش ۲۰ کیلومتر از سرعت خود در جاده‌ها همراهی لازم را به‌منظور اجرای سفری ایمن داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *