شماره پشتیبانی 24/7 1863 700 0911
علی محمد زنگانه - استاندار گلستان

توسعه گردشگری سلامت و تبادل دانشجو محور تعاملات با قزاقستان

استاندار گلستان در دیدار با سرکنسول جمهوری قزاقستان در گرگان با اشاره به اینکه ضرورت افزایش تبادلات با این کشور، اظهار کرد: توسعه گردشگری سلامت و تبادل دانشجو محور تعاملات ما با قزاقستان خواهد شد.

علی محمد زنگانه عصر امروز در دیدار با ایربال احمداُف که در دفتر استاندار گلستان برگزار شد با اشاره به اینکه استان گلستان ظرفیت های بسیار قابل توجهی در حوزه اشترامات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با کشور قزاقستان دارد، اظهار کرد: امیدواریم در دوره جدید مدیریت کشور و استان گلستان سطح ارتباطات را با کشور دوست و همسایه خودمان قزاقستان افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه از توسعه روابط اقتصادی و فرهنگی با قزاقستان استقبال می کنیم، افزود: دو کشور ایران و قزاقستان دارای ظرفیت های بالایی هستند که می تواند به توسعه هر دو کشور به صورت پایدار کمک کند.

توسعه گردشگری سلامت و تبادل دانشجو محور تعاملات با قزاقستان

توسعه گردشگری سلامت و تبادل دانشجو محور تعاملات با قزاقستان

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه هدف ما در وهله نخست افزایش سطح ارتباطات و نگاه ویژه به ظرفیت های موجود و زودبازده است، خاطرنشان کرد: رشد صادرات و واردات متقابل، توسعه گردشگری سلامت و تبادل دانشجو می تواند محور تعاملات ما با قزاقستان شود.

زنگانه با اشاره به اینکه استفاده متقابل از توانمندی های موجود می تواند موجب تحکیم ارتباطات دو طرف نیز شود، ادامه داد: گلستان استانی با ظرفیت های بالای بالقوه و بالفعل است که اگر مسئولان کشور قزاقستان نیز به این ظرفیت ها توجه کنند متوجه ضرورت های توسعه روابط با این استان خواهند شد.

به گزارش ایسنا بیش از 10 هزار نفر قزاق در استان گلستان ساکن هستند که ارتباطات خویشاوندی و فرهنگی بسیاری با مردم کشور قزاقستان دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *