شماره پشتیبانی 24/7 1863 700 0911
آبشار ساسنگ،نمایش نرمی آب در دل سنگ ها!

آبشار ساسنگ،نمایش نرمی آب در دل سنگ ها!

آبشارساسنگ

در شهرستان مینودشت، در حدود 15 کیلومتری جنگل باقرآباد و روستای معرکه محله و ملاشی در روستای ساسنگ واقع شده است. ارتفاع نسبی آبشار از سطح دریا 800 متراست. دهکده در 21 کیلومتری جنوب مینودشت قراردارد کوه نشادر در یک کیلومتری جنوب آن واقع شده است.

حدود شش تا هفت آبشار در دامنه کوه نه شاه وجود دارد که زیبایی خاصی به منطقه داده است. البته چشمه های آب نیز در جای جای اطراف روستا به چشم می خورد و این چشمه ها به گونه ای است که شما هیچ وقت احساس تشنگی نکرده و با کمی جستجو می توانید به آب برسید.

ارتفاع نسبی بزرگترین آبشار ساسنگ از سطح دریا 800 متر است. دهکده در 21 کیلومتری جنوب مینودشت قرار دارد کوه نه شاه در یک کیلومتری جنوب آن واقع شده است. در این محل هشت آبشار وجود دارد که هر کدام با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته اند.

جهت رسیدن به این آبشار زیبا، بعد از تقریبا 40 دقیقه پیاده روی نه چندان چالشی و با شیب ملایم، صدای آب روانی که در برخورد با سنگ ها، دلنواز تر شده را میشنوید و این صدا ادامه ی مسیر را برای شما هموار و لذت بخش تر خواهد کرد.

حالا سنگ بسیار بزرگی روبروی شماست!(شاید علت نام گذاری این روستاو آبشارهم به دلیل وجود سنگ های فراوان باشد)

میتوانید همینجا به استراحت بپردازید اما از زیبایی های اصلی آبشار محروم خواهید ماند…

اگر کمی ماجراجو باشید از روی سنگ عبور میکنید و از درون راهروی آبی هیجان انگیز به مکانی شیبه به بهشت خواهید رسید!

قول میدهیم بعد از دیدن این مکان با خود بگویید: ارزشش را داشت …

میتوانید ساعت ها در حوضچه ی طبیعی میان سنگ های زیبای این آبشار لذت ببرید و غرق در شادی شوید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *